| Planningphase a întrebat:

Ii adevarat ca daca ma rad imi creste barba / mustata mai repede?

scuze pentru categorie daca am gresit-o

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu,acesta este un mit fals.

| SkyPilot a răspuns:

Este adevarat. Daca vrei barba/mustata barbiereste-te zilnic pentru cam 3 luni si foloseste unul dinacele aparate cu lame multiple gen Mach3 care taie foarte aproape de piele. Un astfel de aparat te ajuta sa nu ai goluri.

| aXy99 a răspuns:

Da, este adevarat. Cu cat ti-o iei de mai multe ori (CU LAMA) cu atat iti va creste mai repede. Nu este niciun mit.

| kiri11 a răspuns:

Da este adevarat si datorita taierii firelor acestea vor fi si mult mai aspre.