| simonafrumoasa a întrebat:

Imi afecteaza cumva samponul nuantator parul daca il folosesc la fiecare spalare?

3 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Daca e la fiecare spalare da..pentru ca sunt produse chimice ..chiar daca e sampon, vopsea etc. nu sunt naturale deci afecteaza parul :p

| Mandy693 a răspuns:

Nu are cum sa iti afecteze parul doar vopseaua permanenta afecteaza parul atat doar sa nu prea folosesti placa de parwinking

| gabyella a răspuns:

Dawinking Ca si toate vopselele de par, nuantatorul contine subtante toxice care afecteaza firul de par...iar primul efect este caderea luiwinking.