| simonafrumoasa a întrebat:

Sault frumosilor! m-am hotarat sa folosesc un sampon nuantator. dar nu vreau nuantator nuantator, vreau sampon nuantator. pentru ca am auzit ca nuantatorul nu tine mai mult de cateva spalari. si asa cu un sampon il folosesc la fiecare spalare.
si vreau sa stiu daca mil afectz spalandul de fiecare data cand imi spal parul.
acum va rog sa imi spuneti cum se numeste si sa mi dati un site pe care daca intru sa imi arate poza cu laconul/plicul in care este depozitat. sper sa se gaseasc in magazinele noastre. daca e de pe net va rog sa imi mentionati acest lucur. si daca nu sa imi ziceti in ce magazin il gasesc.
dau funda.

2 răspunsuri:
| BiancaPetric a răspuns:

Se gasesc in magazinele UNICARM, daca in localitatea ta exista un astfel de supermarket.

| BiancaPetric a răspuns:

Se pot achizitiona din magazinele UNICARM.