| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Imi cade parul foarte mult si nu imi mai creste. Inainte sa ma decolorez nu pateam asta. Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Te poate ajuta uleiul de argan, daca nu incearca acest suplimet : schimbdeocazii.com/frumusete/opri-caderea-parului-intr-o-luna-sau-banii-inapoi

| SDana a răspuns:

Trebuie sa faci un control si sunt foarte multe produse care ti se pot recomanda. Eu te-as sfatui sa faci un control pentru a putea alege ce e mai bun pentru tine si parul tau.

| ColoredStar a răspuns:

Heii^^
Citește acest articol, o să te ajute :http://www.clicksanatate.ro/Leacuri-sa-nu-ti-mai-cada-parul_0_3263.html

Te pup!

| sunttimida a răspuns:

Hrănește-l. Niște măști pentru păr ar fi foarte folositoare. Nu uita de balsam. Descurcă părul înainte să îl speli. După ce îl speli nu îl freca în prosop. Evită, cel puțin pentru un timp, placa, ondulatorul și feonul. Sper că te-am ajutat!

| NaomiAnaMaria a răspuns:

Buna.Si eu am aceeasi problema cu parul, dar am inceput sa folosesc ulei de argan si parul, usor usor a inceput sa-si recapete sanatatea. Acest ulei "miracol" m-a ajutat enorm. Daca ai probleme cu cresterea, iti recomand sa folosesti uleiul de ricin. Bafta! big grin