| Buburuzăăăă a întrebat:

Imi dati niste linkuri cu niste modele pentru unghii cele mai multe si explicite vor primi funda!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Super modele de unghii, gasesti aici: http://www.mujer.ro/modele-de-unghii/blog

Spor la treaba! :)))

| crimena22 a răspuns:

Poti sa iti dai cu o culoare pe unghie. Apoi poti sa iei pensula de la alta oja si dai cu ea in sus si in jos ca sa para ca niste picaturi. Poti folosi mai multe culori. P.S. trebuie sa iti lipesti in jurul unghiei scoci ca sa pu pice pe langa unchie.

Intra pe facebook la site-ul Salonby Anda(Salonbyanda). Funda?