| anuk a întrebat:

Imi plac foarte mult hainele de pe asos.com, dar nu am mai comandat niciodata online. Poate sunt printre voi care isi fac cumpraturile acolo. Daca da, va rog sa-mi raspundeti la niste intrebari. Cat costa livrarea, in cate zile ajunge, daca s-a intmplat ca produsul care iti vine sa nu fie acelasi cu cel comandat de voi, daca marimile corespund sau trebuie sa iti iei cu o marime mai mare/mica si daca materialul e de calitate si culorile sunt ca pe site sau difera si cum e cu returnarea. Daca nu iti place sau nu iti vine marimea, poti returna si iti primesti banii inapoi? Si cum se face operatiune?
multumesc mult!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La nivel national iti ajunge in 2 zile cel mult si costul transporturilor e de 18 ron livrare normala. Stiu din proprie experienta ca asa sunt aproape toate siturile online de haine.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Livrarea ajunge in 5 zile si costa in jur de 6 euro. poti returna produsul in 28 zile.cat despre marimi si culori, sunt bune, aceleasi ca si dupa site.

pentru mai multe informatii, despre returnare si livrare, uitete-n josul paginii, la questions.

| MultiBrands a răspuns:

Www.multibrands00.ucoz.com.Unele dintre produse au livrarea gratuita si nu dureaza mai mult de 48h. Succes!