| 앨리스 a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva va rog niste site-uri cu cosmetice de calitate? Va rog! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thalyslly a răspuns:

Hemmel
sunt cele mai bune sunt din plante nu contin apa.sunt ceva mai scumpe dar te tin mai mult.fondul de ten e rezistent la apa e super, te tine 6 luni
iar creionul de ochi si rujurile stau pe buze foarte mult
si cremele de corp sunt foarte bune. poti sa devi reprezentant si sa comanzi doar pentru tine cu 35 la suta reducere.e altfel fata de avon si restul.pentru ca daca esti reprezentant trebuie sa comanzi doar odata pe an.plus ca primesti cadouri de cate ori comanzi

| BellaCullen14 a răspuns:

Amaway este un site foarte bun. poti gasi atat cosmetice cat si alte produse de uz casnic. Sincer, ti-l recomand!