| bkmad a întrebat:

Imi poate spune cineva ce culori merg cu bej maro asa. :dlaughing

10 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Negru, alb, maro mai inchis, gribig grin

| ruxi a răspuns:

Merge foarte bine verdelehappy la aceste 2 culorihappy

| lifeisperfekt a răspuns:

Uite poti gasi aici: http://www.femeia.ro/......ricui.html sper ca te-am putut ajuta :).Pa!:)

| Clauditza21 a răspuns:

Negru, rosu, visiniu, albastru, alb, galben, kaki, chiar si verde; astea ar fi cateva.In general se potriveste cu mai multe culori, deci n-ar fi o problema sa le combini.

| kris666 a răspuns:

Din punct de vedere cromatic orice de la albastru la negru si de la verde la negrubig grin, dar depinde in ce contexttongue

| kris666 a răspuns:

Cumpara-ti negriiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista dar o culoare atat da laughing)))))))))))))) rox galben rosu etc :p

| bkmad explică:

Pai am o geaca maro deschis si vreau sa-mi cumpar niste bocanci dar nu stiu ce culoare. ca are albastru inchis roz maro si negru. dar vrreau sa mearga incaltamintea si cu alte culori nu numai cu geaca :d

| Masochista a răspuns:

Albastru,verde,gri,alb,negru,visiniu!

| LilPuppy a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga incaltamintea si cu alte obiecte vestimentare, atunci ia-ti incaltamintea pe negru. Iar la bej, maro merge foarte bine verdele inchis, caramiziul sau portocaliul pal sau inchis.