| 11george11 a întrebat:

Îmi puteți recomanda un produs pentru par cu care sa îmi pot așeza parul Cum îmi place. As vrea dacă se poate acel produs sa îmi mențină puțin de tot dacă se poate parul umed deoarece au un par uscat și e destul de dificil sa îl asez

1 răspuns:
| Blossom03 a răspuns:

Poti incerca spuma de par de la Schwarchzkopf-Gliss Total Repair 19, deoarece este o spuma-tratament pentru par uscat care iti si aseaza parul in acelasi timp.Practic,ai putea scapa si de problema parului uscat dar si de intrebarea>Cum sa imi asez parul asa cum imi place? Pupici, bafta!