| 11george11 a întrebat:

Am un par uscat și aspru. Am încercat sa îl așez cu crema sau ceara dar nu se așează așa cum vreau eu și îmi rămân fire de par ridica în sus. Îmi puteți recomanda o metoda sau un produs pentru al așeza?

1 răspuns:
| Alexandra98642016 a răspuns:

Parul aspru este normal, dar tu nu-l strica aplicand pe exterior produse care pot chiar sa-l inrautateasca. Incearca sa-l refaci pe interior. Ia un bol sfarma niste nuci si adauga miere. Amandoua au efect de rehidratare. Il vor face fin si in plus au si gust bun