| Sim95 a întrebat:

Imi puteti da unele exemple de coafuri pentru banchet, maine il am dar nu stiu ce sa imi fac! mentionand ca am parul intre mediu si lung ajutati-ma va rog maxim FUNDA! nu am breton si nici nu vreau, am fata ovala

Răspuns Câştigător
| georgily a răspuns:

Pai. fa-ti niste bucle, sau intindeti parul cu placa apoi prinde-ti un acesoriu, o agrafa mica si draguta. la parul de acest nivel coafurile care ies in evidenta arata foarte rau. Si eu sunt la fel :* [funda?big grin ]

4 răspunsuri:
| MissDanbo a răspuns:

Buclele lejere sunt super si pe deasupra le poti face usor cu un ondulator sau cu o placa de par. Cu niste agrafe iti poti prinde cateva suvite din fata la spate si eu cred ca ai arata minunat.

| ForEver_2956 a răspuns:

Poti sa-ti faci niste bucle mari cu placahappy sau sa te duci la un coafor sa ti le faca perfecte, sa ti le dea si cu luciuhappy