| Niicole a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog un site cu parfumuri de unde a-ti cumparat si sunteti multumiti de produs?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Aoro.ro

| dragosbogdan001 a răspuns:

Intra pe Mercador! laughing Gasesti de toate, si de care esti multumit si de care nu!

| frostxtq a răspuns:

De la Douglas cumpar de obicei, sunt originale si sunt foarte multumita de ei.

| SabinaAndreea a răspuns:

Eu folosesc parfumurile de pe aoro.ro si sunt foarte multumita happy

| Burjon a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci direct intr-o parfumerie, e mul mai usor, acolo esti sigur ca nu-ti vei lua *țeapă*

| DexterJunior a răspuns:

OLX si dai pe categoria parfumuri.