| Adelinaina a întrebat:

Imi puteti spune cum as pute sa slabes in aproximativ o luna? Ps va rog nu imi dati link-uri sau site-uri...Mersi;*

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cu sport poti slabi si hrana sanatoasa. Astfel cu diete sau pastile, iti vei face mai mult rau.
Eu am 2 saptamani de cand am inceput sa merg la sala pentru a face tae bo si pilates, iar ca hrana am renuntat la produse de panificatie si prajeli. Rezultatele se vad prea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult sport si o dieta sanatoasa. Trebuie sa nu mai mananci aproape deloc paine

| Katoky a răspuns:

Bună!

Trebuie să alergi și să faci multe abdomene, genoflexiuni, etc.
Mânâncă proteine și dulciuri limitat.

Te pup!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Katoky):

Ce treaba au abdomenele cu slabitul?

| Katoky a răspuns (pentru Cosmin86):

Petru a slăbi faci și exerciții._.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Katoky):

Da, dar NU abdomene.

abdomene = exercitii de tip anaerob, pentru slabire ai nevoie de exercitii AEROBICE ( gen alergat, bicicleta, etc. ), cardio pe scurt.

| Leerix a răspuns:

Fa mult sport, iar in perioada asta sa mananci mult mai putin decat de obicei, sa scoti din alimentatie fainoasele, dulciurile, sucurile, grasimile, prajelile, mancarea nesanatoasa etc. Trebuie sa ai foarte multa voina. Mult succes!