| vesar a întrebat:

In ce parte se tine bretonul stanga sau dreapta?

Răspuns Câştigător
| Killaritza a răspuns:

In ce parte vrei tuhappypoti sa il tii in partea dreapta eu il am in dreapta dar vezi cum se aseaza parul tau atunci cand te tunzi persoana care te tunde iti spune in ce parte iti tunde parulhappyfunda?

10 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Eu il am pe satanga. straight face In dreapta arata ciudat...

| clau25 a răspuns:

Pai nu prea conteaza dar in partea stanga parca arata mai bine :d

| fuckThisLife a răspuns:

Cum iti sta mai bine, stiu ca de obicei pe stangawinking

| Adina_7794 a răspuns:

In care vrei tongue

| Dăă a răspuns:

Stanga smug

| remus a răspuns:

Pe partea stanga.

| bibigaby a răspuns:

In stanga

| AnnaAbba a răspuns:

Cum iti sta tie mai bine.

| emma12341 a răspuns:

Eu il tin in stanga...Imi place mai mult cum imi sta in stangahee hee

| daniela_9487 a răspuns:

Eu il tin stanga, imi sta mult mai bine asa si cred ca si tie iti va sta bine tongue>big grin