| dididedediu a întrebat:

In curand se apropie balul bobocilor si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Idei va rog..de exemplu am niste pantofi cu toc roz..cu ce sa-i asortez..sau ce ar trebui sa iau pe mine..ideii:*FUNDA

11 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Eu nu ți-aș propune să îți iei blugi si triocuri sau altele cu mult sclipici și paiete pentru că e balul bobocilor și trebuie să fii elegantă și finuță happy.
Poți să asortezi pantofii cu o rochiță neagră, sau crem.
Și să nu exagerezi cu accesoriile. Dacă vrei, adaugi doar un lănțișor, și brățări câte vrei. big grin
Baftă și distracție!

| Elly7890 a răspuns:

Jeansi skinny si o bluza mai draguta cu paiete cu sclipici daca nu iti place o rochita scurta!

Răspuns utilizator avertizat
| dididedediu explică:

Da sunt si blonda creola inalta cred ca ar merge bine o rochita scurta neagra.

| andreyutzha a răspuns:

O rochita pe corp (nici lunga dar nici prea scurta)te-ar prinde bine si cu tocurile in picioare.niste acesorii potrivite si vei arata okbig grin

| pufulichi a răspuns:

Cred ca ar fi perfect o rochie coctail.

| mamaomida a răspuns:

Draga mea, te rog nu te duce in blugi.e totusi balul bobocilor si celalate fete vor fi in rochite sexy... E greu sa iti faci o tinuta pornind de la pantofi roz..sunt greu de asortat..mai bine gasesti o rochita misto si asortezi alti pantofi la ea.dar daca vrei neaparat pantofii aia roz..atunci ia o fudta mulata neagra sau pantaloni mulati negri.un top glamour care sa contina si roz si gata outfit-ul

| laryssa222 a răspuns:

Eu asi zice cu un dres negru fusta mini un tricou elegant cu multe paiete si un bolero in caz ca e frig

| dididedediu explică (pentru laryssa222):

Asa ma cam gandeam si eu.dar inca nu stiu ce sa aleg o rochita scurta cu tocuri sau fusta cu tricou cu baiete..nu stiu ce sa aleg

| laryssa222 a răspuns (pentru dididedediu):

Ce vrei tu. eu doar ti-am dat o sugestie. bafta