| DoarStefan a întrebat:

In curand vine scoala, voi baietii cu ce preferati sa va imbracati?
Spuneti-mi cum sa ma imbrac ca sa nu fie nici extravagant nici "cotidian"

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O camasa cu maneca scurta(sau lunga,depinde) dar nu simpla ci moderna in carouri sau din in,ma refer sa nu fie camasa simpla alba ci mai sofisticata, din alea care se gasesc la H&M, C&A si prin malluri sau magazine de haine respectabile si poti sa alegi si blugi, normali.
Plus niste pantofi tip sport bleumarin sau visinii sau ce culoare vrei tu sau daca nu niste tenesi moderni tip sport sau sneakersi colorati (dar care sa se asorteze).
Ideea e sa nu iesi in evidenta cu tinuta ta ci sa te imbraci cu stil si placut ochiului, cu stil cum se zice.
Succes! O zi faina!

| Freya1 a răspuns:

Intrebarea corecta era asa! Baieti vine scoala cum ar trebui sa facem sa invatam mai bine si sa trecem anul laughing

| DoarStefan explică (pentru Freya1):

Nu sunt genul care sa nu trec anulwinking

| NoctisFive a răspuns:

Blugi si hanorac

| AnonimCuDiploma a răspuns:

Blugi si tricou.

| Anonimhm a răspuns:

Trening! E doar prima zi de scoala nu e nunta! Daca iti place moda incearca sa porti o tinuta complet noua! Ceva care sa atraga atentia! Pantaloni si bluza de trening.....si conversi!