| Aleeexa_5786 a întrebat:

In seara asta am o petrecere de halloween la care as vrea sa ma costumez in vampir.Cum credeti ca ar trebui sa imi fac parul: drept sau ondulat?happy

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu conteaza cum iti faci parul, conteaza sa te costumezi bine.
O zi buna!

| Gabbriell a răspuns:

Cum iti place tie, doar tu stii raspunsul.
Fi tu insuti tongue

| amaliaamely a răspuns:

Parul sa iti fie drept, iar varfurile ondulatehappy

| eulliric99 a răspuns:

Buna! In primul rand sa te distrezi diseara! In al doilea rand si eu am fost anul acesta vampir si o prietena.Ea avea parul cret iar eu drept si sincera sa fiu mi se parea ca imi statea mai bine mie cu parul drept la acea tinuta, desi de obicei il incretesc, al meu fiind drept, fara tenta de ondulare.Eu zic sa il tii cum iti place, desi e mai frumos drept.laughing