| Simona07 a întrebat:

Inainte sa aplici pe par placa sau ondulatorul trebuie sa te dai cu un spray pentru protectie termica?

7 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

De preferat, da. Pentru ca atat placa, cat si ondulatorul iti arde parul, chiar daca nu se observa de la primele aplicari, mai incolo cu siguranta se va vedea efectul negativ! Te pup!

| annonnimus a răspuns:

Daca nu vrei sa iti deteriorezi parul este indicat!

| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Eu ma dau cu spuma de par ca sa se prinda mai bine parul sa fie mai drept :d

| monochrome a răspuns:

Da. happy
Altfel parul se va arde. Si nu cred ca vrei parul ars. XD

| Alina_1439 a răspuns:

Nu neaparat, dar daca folosesti des placa&ondulatorul mai bine da, deoarece te protejeaza impotriva arderii parului.Eu am spray din acela, ''Balea'' din magazinul dm, in caz ca nu stii nici de unde sa-l iei. Sper ca te-am ajutat.

| MaRiA061 a răspuns:

Nu,nu trebuie neaparat

| ciocotina a răspuns:

Da ai putea sa te dai cu un spray "Gliss" e foarte bun dar trebuie sa iti iei unul special pentru parul tau
imagine cu Gliss de par:
http://4.bp.blogspot.com/......1+copy.jpg