| friday a întrebat:

Intreb iar.Creionul http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/204 21_1.png de la Oriflame, dar fix asa, are cineva? Daca da, am niste intrebari:

E bun de ceva?

Albul se vede?

Cum arata la ochi, cam ce poti face cu el?

Funda pentru cel mai veridic raspuns.

2 răspunsuri:
| Sely_3806 a răspuns:

Are mama (29 ani) cand se duce undeva la retaurant in club la petreceri il foloseste arata ok la ochi e foarte bun albul se vede! Iati

| voineapaula a răspuns:

Matusa mea a fost reprezentant la Oriflame.Si tot timpul isi comanda deacesta, mie imi placea foarte mult cum arata.Eu duceam catalogul la scoala iar aproape toate fetele isi comandau acela. le spuneam si eu ca este foarte bun si frumos. Eu te sfatuiesc sa iti iei.
Fundita?