| naty_3185 a întrebat:

Intreb pentru o prietena. are 14 ani, si 55 de kilograme! ea spune ca este grasa! ce parere aveti?

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Exista o corelatie intre inaltime si greutate, daca nu stim greutatea nu putem sa-ti spunem mare lucru.

| NoName0011 a răspuns:

Inaltimea?

| zuly a răspuns:

Depinde de inaltime, daca are de la 165cm in sus e prea bine, dar si daca e un pic mai scunda nu e rau, este in crestere la varsta asta, corpul trece prin diferite transformari, este foarte important sa manance sanatos, e o perioada decisiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Greutatea întotdeauna se raportează la înălțime!
Înălțimea?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce inaltime are, spune-ne inaltimea si o sa iti raspundem la intrebare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca este scunda, pare mai plinuta., daca este inalta, este ok happy. Acum depinde unde sunt puse acele kgwinkingwinking.

| Sadiss a răspuns:

Eu am 16 ani si 60 kg. se incadreaza ea in media greutatii pentru varsta ei. deci nu

Răspuns utilizator avertizat
| dianadia12 a răspuns:

Depinde de intaltime si de varsta!