| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cand mergeti la strand, purtati sub short (cei care purtati) si o pereche de boxeri?

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, eu port si boxeri.

| Laura927 a răspuns:

Sunt fata si curioasa cumva, eu am vazut ca majoritatea sorturilor de plaja au o chestie ca un chilot cu gaurele ..nu?

Atunci daca au acest "chilot" deja atasat, de ce mai purtati si boxeri pe dedesubt?
Nu V-au învățat mămicile voastre ca daca o lasi in bătaia vântului creste mai mare, decat tinand-o sugrumata acolo?

| crytical a răspuns:

Nu. de obicei imi iau o pereche de blugi pe dedesubt.

| anonim_4396 explică (pentru crytical):

Ce uşurare... Frate, mi-ai luat o piatră de pe inimă. Credeam că-s singurul care face asta.

| Nero a răspuns:

Da,doar nu o las sa se balangane laughing

| b0denN a răspuns:

Boxeri by Cata si Short! laughing

| Radu55562 a răspuns:

Nu