| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Intrebare pentru fete, va plac baietii cu par pe fata sau fara. Intreb asta pentru ca am auzit de la un amic ca in Anglia daca nu ai barba unii oameni de acolo te considera poponar.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit prost.Baietii compenseaza prin barba, lipsa parului la fete, la organul sexual.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Barba te face mai atragator pentru ca-ti ascunde jumtate de fata. E ideala pentru urati, care vor sa para mai maturi.

| raMLesS a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu neaparat, mie imi sta bine si cu barba dar si fara, dar acum depinde si ce fel de,, frizura,, faciala vorbim, cand spun barba nu ma refer la o barba care-ti acopera fata, dar nici la o barba lunga pana la sfarcuri, orice stil porti, trebuie ingrijit, parul facial necesita o ingrijire aproape zilnica daca vrei sa arate foarte bine.
Eu la 17-18 ani purtam cioc, care se unea cu perciunii, si aveam si mustata, aratam bine, ceva gen Jhonny Depp rolling on the floor.
Atat timp cat unuia nu-i sta bine barbierit dar ii sta bine cu barba, nu poti spune ca e urat, pentru ca nici unuia care-i sta bine barbierit dar urat cu barba nu inseamna ca e urat cu adevarat.
Daca ai barba, trebuie sa te ingrijesti mai mult fata de unu care nu are.
Sa inteleg ca esti fata?

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru raMLesS):

Nu eu doar am intebat pentru ca in Anglia oamenii daca te vad spalat si neberberit inseamna ca esti poponar asa mi-a spus un amic care a fost acolo ca societatea lor e altfel e primitiva, sincer nici nu stiu ce sa mai cred ca doar traim in lumea de apoi ma refer la toata planeta nu la Romania, stiu ca societatea romaneasca e de tip dominant.

| raMLesS a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Cauta pe google,, profesorul xpert,, si dai la imagini, daca arati ca ala atunci normal ca o sa te considere gay.

| supadeceapa a răspuns (pentru raMLesS):

Glumeam. Dar acum pe bune, tu daca iti dai barba jos intineresti cu 10 ani laughing. Nu sunt fata, sunt supa.

| raMLesS a răspuns (pentru supadeceapa):

Sunt sexi nu? Ms.

| supadeceapa a răspuns (pentru raMLesS):

Pentru 16 ani, da.

| raMLesS a răspuns (pentru supadeceapa):

Deci par de 32 de ani cu barba? :O

| supadeceapa a răspuns (pentru raMLesS):

In poza de acum pari de 15, hai 16 laughing.

| raMLesS a răspuns (pentru supadeceapa):

Ei na laughing

| raMLesS a răspuns:

Fiecare are stilul sau, dar sincer, la ce intrebare ai pus si la cum ai scris, nu ti-as da mai mult de 12 ani, asa ca, la 12 ani (daca ai atat), ar trebui sa te preocupe altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cicã le place la multe parul crescut de câteva zile, cicã. Conteaza si Cât esti de gras sau slab, daca ai fãlci iti stã rãu pentru ca arãti ca un purcelus daca nu ai barbã, slab nu prea are legatura, cam cu cât esti de plin cu atât ar trebui sa ai mai mult pãr pe fatã. Dar observi daca iti sta calumea si cât de lung sa il lasi singur.

| teo530 a răspuns:

Eu cred că de la 20 în sus să-ţi laşi barbă. La 16-20 de ani arăţi mai bine fără barbă.

| Gaby212 a răspuns:

Ce pentru occidentali e moda, la noi in Romania e mizerie...

| StilulMasculin a răspuns:

Daca ai barba sau nu are nicio legatura cu orientarea sexuala.