| Lulu_9887 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Voi la ce varsta va'ti pensat prima data? Multumesc.

27 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Sora mea care este cosmeticiana m-a pensat pentru prima data, dar mai intai mi le-a vopsit, aveam 16 ani, acum imi fac singura aceasta operatie de infrumusetarebig grin

| patty32 a răspuns:

Prima oara cand eram prin clasa a5a thinking
Deci in jur de 11 anisoribatting eyelashes

| T30D0RA a răspuns:

De la 15 ani

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pe la 12-13 ani

| MoonShadowxB a răspuns:

Cam pe la 12-13. Singuraaa, si n-am esuat!

| Emena a răspuns:

De la 13 ani cred thinking

| Satisfaction a răspuns:

inca nu pot sa zic ca m-am pensat pentru prima data pentru ca imi iau cateva fire ca sa nu se vada urat si apoi o mi le pensez la salon cand o sa intru la liceu adica dupa ce termin clasa a 8-a (nu prea suport eu sa fiu pensata de aceea nu m-am nici pensat dar nu vreau sa intru la liceu nepensata chiar daca nu necesit)

| ihaterain a răspuns:

14 big grin adica anul acesta big grin

| scumpik a răspuns:

La 14 ani mi-am pensat pentru prima oara sprancenele insa sora mea mai mica si le-a facut inaintea mea la 12laughing depinde de fiecare:*

| georginika a răspuns:

Pe la vreo 15 ani thinking

| Alecsandraa97 a răspuns:

Pe la11- 12 ani sa indepartez cele care erau pe langa, peste cateva zile merg sa mi le fac:angry13 ani)

| Laura a răspuns:

Pe la 11-12 ani. Dar a fost un total fail laughing.

| lavynika a răspuns:

13 ani

| eu.;] a răspuns:

La 12 ani

| Mia a răspuns:

14 ani... Dar tata a observat 2 ani mai tarziu happy

| together4ever a răspuns:

Eu la 14. Pina atunci nu aveam nevoie

| Sabina_1904 a răspuns:

La 15

| adryyy a răspuns:

Eu m-am pensat la 14 ani pentru ca nici atunci nu prea era nevoie dar depinde de la fiecare persoana in parte. Cunosc niste fete care s-au pensat si la 10-11 ani dar si altele care s-au pensat si la 16 ani.

| mhg a răspuns:

13 ani

| mariposa azul a răspuns:

14 ani.se poate si la 13. 12. la citi ani ai nevoie, dar sa fii atenta cum ti le pensezi.acum nu sunt la moda sprincene subtirele.asa ca fii atenta.succes si multa bafta... Funda?

| alice_2941 a răspuns:

12 ani.singuralove struck

| Nomatterwhattheysay a răspuns:

14 anihappy

| loverock a răspuns:

La 13, chiar cu o luna in urmalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani big grin

| MissUniverse a răspuns:

La 14 ani happy