| M&L a întrebat:

INTREBARE PENTRU REPREZENTANTI!

Cei care sunt reprezentanti la AVON, dupa ce dai comanda si cand trebuie sa o platesti platesti doar jumatate din suma pentru ca esti repzenatant sau cum?

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Platesti cat scrie pe factura. Nu platesti jumatate din suma, ci ai un discount in functie de cata comanda ai facut.
Si tot pe factura scrie si termenul platii.

| SweetCandy a răspuns:

raised eyebrows Platesti cat scrie pe ultima pagina a facturii.ai acolo o rubrica in care scrie cat la suta ai tu reducerehappy si cat trebuie sa platesti exactbig grin vorbescte cu liderul tau si lamureste-te!

| andreeaw a răspuns:

In functie de valoarea comenzii ai un comision. cand ridici produsele ai o factura pe care-ti scrie, printre altele, suma pe care trebuie sa o platesti si data pana la care trebuie sa o platesti happy

| piticapitika a răspuns:

Platesti suma intreaga, cu exceptia "salariului" tau.

| Bubiko a răspuns:

Pai trebuie sa platesti tot. Dar are si timp.(2 saptamani) Cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un interval de cca 15zile in care o poti plati integral sau partial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 zile din data in care ti se face facturarea.Deci pui comanda azi si peste 15 zile poti plati... Ai grija ca se dau penalizari daca intarzii cu plata... Mai multe pe avoncosmetics.ro