| anonim_4396 a întrebat:

La ce ajuta crema de galbenele?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este o crema foarte buna, dezinfecteaza, ajuta la cicatrizarea ranilor, se foloseste la arsuri sau degeraturi, la ameliorarea bolilor reumatismale, eczeme, urticarie, acnee, etc...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici: http://www.healthy.ro/......lelor.html
Pa, pa.

| LoveMusic a răspuns:

Ajuta foarte mult.Este antibacterianta, antinflamatoare, calmanta.Este foarte buna pentru tenul si mainile uscate, pentru acnee si cosuri si pentru rani pentru ca le cicatrizeaza mai repede. Dai funda?! love struck

| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Crema de galbenele este o crema extraordinar de buna, eu o folosesc mereu la rani, afte. altele.
O poti folosi si tu cu mare incredere!

pa-pa! :*