| nobody5568hf a întrebat:

La ce ajuta și cum se folosește loțiunea de corp pentru bronzare graduala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lotiunile cu bronzare graduala te ajuta sa ajungi la bronzul dorit de tine prin mai multe aplicari de-a lungul mai multor zile. Si poti sa o aplici 2 zile, 3 zile sau doar o zi. Depinde cat de intensa vrei sa fie pielea. Ideea e ca nu te trezesti foarte inchisa dar este o diferenta majora.
Uite o lotiune care e foarte raspandita in blogosfera, am incercat-o si eu si mi-a placut http://tomaaurora.blogspot.ro/2011/07/review-autobronzant-alverde-dm.html