| FloricicaDansatore a întrebat:

La ce ajuta insigna aceea de pe rucsac in forma de romb cu doua liniute înăuntru? Sper să înțelegeți la ce ma refer, nu stiu cum sa explic

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La nimic.

| JustDeedee a răspuns:

Poate dacă ne-ai arăta și o imagine vom înțelege mai bine la ce te referi.

| Mary505 a răspuns:

Acel plasture în formă de diamant de pe rucsac se numește ‘las tabs’ și nu este doar un decor cool, dar depinde de materialul din care este facut, precum si de rezistenta cusaturii si a materialului pe care este cusut https://giftify.shop/......-inauntru/