| anonim_4396 a întrebat:

happy Pentru voi ce conteaza cel mai mult la un baiat? Cum arata? sau mai mult ce este inauntru lui? ma refer la suflet si asa ..intelegeti voi happy

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Bine-nteles ca prima reactie o ai vis-a-vis de aspectul fizic, de modul in care se ingrijeste.Dar daca te opresti aici, poti avea surprize in viitor.De aceea e bine sa nu faci prea multe promisiuni, pana nu descoperi si ce ascunde in interior.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Conteaza mai mult ce este inauntru lui, fizicul mai putin

| Larisssaa a răspuns:

Puneţi câte 100 întrebri de genu`.
Nici o fată nu e la fel.
Cum nici un băiat nu e.

| h3r a răspuns (pentru Larisssaa):

Așa te vreau!

| h3r a răspuns:

Oare?

| gingergirl1 a răspuns:

Cel mai mult conteaza sufletul! Dar sa fim seriosi! Prima data ne uitam la fizic!winking si pe urma la interior!

Răspuns utilizator avertizat
| Andy40 a răspuns:

Frumusetea e trecatoare dar interiorul ramane mereu la fel

| melisa14 a răspuns:

Este mai important ce este inauntrul lui pentru ca poate sa fie un baiat super dragut si sexy dra de fapt sa se dea la orice fata pe care o vede, adica...na conteaza mult interiorul lui, nu doar exteriorul...