| anonim_4396 a întrebat:

La ce pret gasesc fondul de ten maybelline better skin in DM?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

E in jur de 29 de ron. Cel putin asa l-am gasit la mine in oras.

| pisicuta123456789 a răspuns (pentru Florentina9210):

Scuze ca intervin la intrebarea ta. Este ok? Acopera bine? Eu am fost in dubii ..ma gandeam ca la pretul asta. Pupici :*

| Florentina9210 a răspuns (pentru pisicuta123456789):

Nu am luat eu pentru mine, deoarece nu obisnuiesc sa folosesc fond de ten. Dar stiu ca l-am vazut in magazin la pretul acesta. Pai, nu trebuie neaparat sa fie unul scump sa dea rezultate, poate da rezultate foarte bune si unul mai ieftin. :*

| pisicuta123456789 a răspuns (pentru Florentina9210):

Mersi, draguta! :*

| Florentina9210 a răspuns (pentru pisicuta123456789):

Cu drag! happy