| xXx_5712 a întrebat:

La o brunetă cu ochii caprui, ce machiaj se potriveste?batting eyelashes(am si bretonlove struck)...

5 răspunsuri:
| Elyy_1788 a răspuns:

Mie mi se potriveste bluewinking!

Răspuns utilizator avertizat
| Alyinna a răspuns:

Deci...sunt aproape ca tine dar numai ca am ochii negrii si bretonul mi-l prind
Ai putea folosi un creion negru
Poti sa iti faci pe pleoape o dunga mica cu negru si in partea de jos a ochiului, poti sa iti dai cu un rimel si un ruj roz depinde de noanta care iti place si ti se potriveste
Este un machiaj mai natural, bine acum depinde cu ce te imbraci...
Barfta!

| darkngel a răspuns:

Pai.cred ca ti sat potrivi ceva natural...sau ceva care sa fie in contrat cu ochiii adica un albastru su un rozz darnu foarte exagerat