| PussicatDolls a întrebat:

La scoala vom face party de Hallowen pe 31 Octombrie si eu ma voi costuma in punk. Dar am o problema cu fata.Cum pot s`o fac alba?
Exista creme din acelea speciale sau pudra care tin fata alba?

Mersi love struck

Răspuns Câştigător
| smileeveryday97 a răspuns:

Poti sa-ti iei o pudra de culoarea cea mai deschisa pentru ca nu cred ca e cazul sa te vopsesti cu acuarele.O prietena de-a mea si-a luat o pudra de la Ruby Rose(tu poti de la orice alta firma)culoarea cea mai deschisa si era foarte alba, zici ca era faina. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| Sziko a răspuns:

Exista aquarele speciale pentru pictarea fetei.Cauta pe google si sper sa gasesti.