| PussicatDolls a întrebat:

Daca ma costumez de Hallowen la scoala(dam party happy ) in stilul punk cu ce ar trebui sa ma`nbrac mai mult si mai mult? happy
Idei si mersi frumos love struck

Răspuns Câştigător
| CorinaaM a răspuns:

Sa iti iei niste colanti negri o fusta colorata peste da` sa fie jerfelita si colorata (sau daca nu vrei sa iti strici rochiile poti sa iti rupi/pictezi/murdarasti/tai o fusta si o bluza dar sa fie colorate ). Bijuteri : poti purta niste coliere MARI peste care sa mai pui niste lantisoare subtirele, o bratara colorata mareeee,la cealalta mana poti purta mai multe bratari subtiri negre. Pantofi : poti sa te incalti intr-o pereche de ghete negre dar sa nu le inchizi, lasa-le desfacute sau in niste pantofi, nu prea conteaza incaltamintea daca hainele socheaza tongue FUNDA puppy dog eyes-sunt prima care ti-a raspunzzzzzzz...plz...