| Ionela_7274 a întrebat:

Lacul de unghii dla Kalos e bun pentru intarirea unghilor?:* De cate ori ai trebui sa ma dau cu el? Daca nu ziceti-mi voi niste lacuri pentru intarirea si cresterea lor :* Si pretul :*. Funda binenteles :*.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă lacurile, încearcă mai repede gel pentru îngrijirea unghiilor și ulei de ricin.
Nu te costă ambele mai mult de 7-8 ron.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Mmarryy a răspuns:

Eu folosesc de la Farmec si costa intre 5-7 lei depinde de unde il iei. Este ffff bun si se vad efectele chiar dupa 2-3 zile. Il folosesc in fiecare seara timp de o saptamana apoi la 2-3 zile. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Bubbles a răspuns:

Pai sunt de toate lacurile deste de intarire de crestere, impiedicarea exfolierii la AVON cu 15 lei unul dar merita banii