| Sfinnx a întrebat:

Legat de flesh tunnel..am ajuns la capat la expander peste noapte.
Acum cand m am trezit...am incercat sa mi bag fleshu da nu intra si ma gandesc ca imi trebuie un expander putin mai mare.
Adică. expanderu e de 4 dar, fleshu[de 5]nu intra pe capătul lui deci logic ar trebui sa imi intre si mie in ureche.Persoana care l-a cumparat dintr-un magazin special a cerut vanzatoarei expander de 5 dar aceasta a spus ca sa nu-mi fac probleme ca va intra.Ce e de facut? Mai astept putin cu expanderul pana se mai largeste sau cum?

1 răspuns:
| CristinaMatei97 a răspuns:

Eu zic sa mai aștepți