| YakuzaM a întrebat:

As vrea sa imi pun singura flesh si as avea nevoie de cateva informatii.
Eu am gaura de la cercel. cam cat de mic ar trebui sa fie expanderul pentru inceput?
Exista posibilitatea sa folosesc din prima un expander mai mare?
Cat dureaza pana imi pot pune primul flesh?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mius a răspuns:

Cam 2 zile