| tpubety a întrebat:

Luni sunt de serviciu in scola la cantina si trebuie sa imi string parul ca sa nu cada in mincare big grin poate ma ajutati si imi dati citeva idei pentru aranjarea parului. multumesc

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Scrie pe youtube :" back to school hairstyles" si sigur gasesti ceva care sa te tenteze + ca fetele iti arata si cum se realizeaza totul.

3 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

Fa-ti un coc lejer http://ropsbadea.files.wordpress.com/2011/05/messy-bun.jpg Te vei simti confortabil si nu vei avea nici probleme sa-ti cada par in mancare.

| CartofiorDulce a răspuns:

Cel mai simplu este coculhappy