| ELY098723456778990 a întrebat:

M-am facut cu albastru de metil pe par si acum s-a mai diminuat din culoare si arata urat.cum as putea sa indepartez repede albastru de metil de pe par?

Răspuns Câştigător
| Betyskumpik a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......e-amponul/ sper sa te ajute. citeste mai multe nu doar pe primele. sigur trebuie sa fie unul care sate ajute!

1 răspuns:
| FroggyFlavia a răspuns:

Du-te la magazinul DM si cere shampon pentru indepartarea vopselei din par sau intreaba pe cineva de acolo sa te ajute