| Scarface_6842 a întrebat:

Cum as putea sa`mi miscoser sfarcul. ce sa fac. e foarte mare sad. si am sanii in forma de para. arata urat.cum sa-i micsorez :-s?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sfarcul nu este tot timpul intarit, se intareste doar in anumite momente. Daca porti sutien nu se vede...

| thereforyou a răspuns:

Nu trebuie sa-i micsorezi, sunt sexy.

| NickiMinaj a răspuns:

In forma de para? poti sa incepi sa canti john mayer- gravity.

| Phutui a răspuns:

Hei, lasa-i asa, eu sunt innebuniti dupa astfel de sani blushing :X pup

| Blooo a răspuns:

...Aaa nu sunt sigur dar cred ca poti face asta la un doctor.