| crystynaradu a întrebat:

M-am plictisit sa tot imi prind parul in coada de cala la scoala, va rag sa ma ajutati cu niste idei care sa nu fie foarte clasice.

3 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

Lasa-l desfacut, pune-i o bentita sau o fundita, coada impletita, il prinzi sus. Sunt multe idei. Cand esti singura acasa te joci tu cu parul tau si vei gasi ce ti se potriveste. :*

| otty a răspuns:

Poti sa iti faci un coc lasat pe spate, codite la fel prinse cu elastice pe langa partea unde este obrazul
este super

| SweetDeea_3770 a răspuns:

Pai daca ai parul cret si daca ai placa poti sa til intinzi si desfacut cu o cordeluta lata daca ai daca nu si de aialalta ii buna sau iti intinzi numai bretonul si multe altele