| abcdefghijklmnopqrstuv a întrebat:

Cum pot sa imi prind si eu parul la scoala?[m-am plictisit de coada, glamourette etc]fundita+multe voturi.

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Am cateva idei care sper sa te ajute:
-cu o clama, iti alegi parul de deasupra si apoi ti-l prinzi la spate.
-Tot parul ti-l prinzi intr-o clama de-aia mai mare.
-iti indrepti parul si apoi ti-l prinzi sus in coada.
-iti buclezi parul si ti-l prinzi, dar iti lasi 2 suvite rebele in fata.
Cam atat. Sper sa te ajute!

7 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Mie imi plac fetele care au parul prins in 2 coditze pe parti, gen schoolgirls happy

| Epurean a răspuns:

Mie imi plac fetele care au parul prins in 2 codite pe parti gen school girls happy

| marinteodora a răspuns:

Eu zic sa ti-l faci cret sau drept cum vr si sa iti pui 3 agrafe flori in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce imi place mie:
http://www.youtube.com/watch?v=ctkXA4V0zTg
http://www.youtube.com/watch?v=lOmCyjsC2mw&feature=relmfu
Si in general uita-te la fata asta pe youtube ca are multe video legate de coafarea parului :D Mie imi place mult de ea si cum explica... sper sa te ajute

| ratuscafrumoasa22 a răspuns:

Cu clamite ai incercat?