| anonim_4396 a întrebat:

M-am vopsit acum 3 luni un blond mediu deschis (dar in partea de jos a parului inclusiv la spate a iesit un blond inchis spre saten auriu)

Acum intrebarea este: cum credeti ca ar fi mai ok? Sa ma fac suvite blonde cu o nunata doua mai deschise decat restul paruului? Sau sa-l vopsesc tot cu o nuanta-doua mai deschis?

Il degradeaza rau daca il fac suvite decolorate, eu fiind deja vopsiita (decolorata)?

Exista diferenta de pret? Am parul mediu. happy

Multumesc anticipat. funda&votwinking promit >:d

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Sa te faci suvite zic eu pentru ca deja ai niste nuante mai inchise cele de saten auriu care intotdeauna vor ramane mai inchise decat restul. daca iti faci suvite vei avea mai multe culori si nu se va vedea urat.va fi ceva gen: intentionat. daca te faci mai deschis acele suvite satene vor ramane mai inchise oricum si se vor vedea urat.o alta solutie ar fi sa iti decolorezi putin acele suvite pana ajung la nuanta ta de par apoi sa decizi ce culoare il vei face pe tot.nu cred ca o sa iti fie deteriorat daca te decolorezi la salon si folosesti masti de hidratare. sper ca te-am ajutat.crede-ma stiu ca blondul e dificil...