| anonim_4396 a întrebat:

M-ar interesa un spray de par pentru volum(care sa se aplice dupa spalare sau chiar direct pe parul uscat)nu vreau un sampon pentru ca nu vreau sa il schimb pe cel pe care il folosesc.dar as vrea un spray care sa iti lase parul moale si lejer sa aibe un aspect natural, nu sa il faca tare si aspru. poate cineva sa imi dea niste sugestii? daca se poate niste produse care deja le-ati folosit si stiti rezultatul.

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie imi place foarte mult de la gliss spray-ul pentu volum, nu contine alcool si e cu keratina lichida( multi oamnei dau sute de euro pentu tratamente cu keratina lichida). Uite aici o poza sa vezi cum arata:

https://encrypted-tbn0.google.com/......ps?/images

Si cel de la pantene nu ti-l recomand deoarece contine alcoool si iti va usca si distuge parul cu timpul, in schimb cel de la gliss nu are urma de alcool in el.

1 răspuns:
| BombonicaXD a răspuns:

Serul Pantene din gama Aqua Light.E si reclama la tv.Se aplica pe parul umed, e foarte bun, chiar da volum.Nu mai usca parul cu uscatorul, apoi dupa ce s-a uscat ia suvita de par si piaptana de sus in jos, si lasa firele de par sa se duca odata cu pieptenul.Iti va da un volum impresionant.Bafta!