| Panteraa a întrebat:

Cu ce sampon ar trebui sa ma spal? Parul meu e aspru si fiecare fir de par sta in alta directie. Se vede foarte umflat si nu imi place. Eu ma spal cu head and shoulders, dar ii da volum prea tare si nu imi place cum sta dupa spalare. Vreau sa imi recomandati un sampon care sa imi faca parul moale si sa stea firele toate la un loc, nu fiecare in ce parte apuca. Sper ca ati inteles. Dau funda. :*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un balsam si un ser, il vor mai disciplina. Balsam garnier avocado & unt de shea si seru pentru varfuri degradate de la gerovital.
Ca sampon poti incerca de la Yves rocher sau gerovital.

| FreakyChucky a răspuns:

Daca nici la tine nu merge cu balsam incearca masca de par de la Kallos [eu am cu miros de vanilie ->> http://www.google.ro/......tp?/search ] sau cu balsam de la Gogo care este la fel de bun ->> http://www.google.ro/......tp?/search
le am pe amandoua si sunt super bune.Au pe spate instructiuni de folosire deci nu o sa stau sa iti explic.Si nu sunt scumpe deloc. Gogo e 5-6 lei iar masca de par[care are totusi 800 ml] este 15-16.
bafta :*

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Eu ma spal cu pantene si am tot parul aspru sau nivea mai este bun, dar folosesc si un balsam, ca sa mi.l faca mai moale.
Succes!

| Andr33a123 a răspuns:

Ia un balsam

| Mirela37 a răspuns:

Buna! Si eu am avut aceeasi problema, dar am rezolvat-o: pastreaza Head and shoulders ( preferabil "Classic Clean for normal hair) si dupa spalare aplica un balsam. Eu folosesc unul de la Nivea ( http://www.andreearaicu.ro/......a-parului) si iti spun sincer ca sunt foarte multumita de rezultat.