| Lary_2950 a întrebat:

Ma duc pe 20 martie la un majorat si mi-am luat o rochita cu spatele gol,si ma gandeam sa imi iau o pereche de pantofi decupati in fata...si ma gndeam e prea deplasat sa imi iau pantofi decupati,adica na pe vremea asta(petrecerea are loc la o cabana si ma schimb acolo) ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Buna!
Pentru o seara nu cred ca trebuie sa faci asa investitii.
Merg foarte bine si pantofii obisnuiti.

| Amacreatzaa a răspuns:

Pai cu rochia aceea merg si cu o pereche de pantofi care nu sunt decupati. sa fie totusi negri caci negrul se potriveste la orice. si totusi sa fie cu tocul inalt eu asa iti recomand si sa fie din aceia cu platforma nu ascutiti in varfwinking mie asa imi plac. uitate pe netwinking