| elynutzu a întrebat:

Fetelor. Dilema mare. Trebuie sa merg la un majorat si ma gandeam sa imi iau niste pantofi decupati si sa ii port cu strampi negri, foarte inchisi. Credeti ca vine bine sau sa imi cumpar niste botine?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Orice dar să fie cu toc, cit de inalt poti purta?

| Syndre a răspuns:

Mergi pe botine dacă poți, pantofii decupați nu prea merg cu ciorapi.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Sincer,eu as alege botine.De ce? Vine mult mai frumos, iar botinele le poti cumpara pe o culoare mai vie.Mov,Verde...Dar sa se potriveasca si cu rochia

| AdorDresurile a răspuns:

Eu zic ca se potrivesc ambele variante

| Pandalovespunk a răspuns:

Deoarece acesta este anotimpul botinelor te-as sfatui sa iti iei niste botine, depinde si de tine..bonus botinele arata bine cu absolut orice poti fi casual/sau imbracata la 4 ace ele iti vor definitiva tinuta, plus le poti combina cu orice geanta sau accesoriu ^-^ Bafta

| Creataaa21 a răspuns:

Ia-ti niste botine, vin mult mai bine dupa parerea mea happy.
Pe mine ma avantajeaza mai mult botinele happy.
Sper ca te-am ajutat :*!