| tuGatita a întrebat:

Ma pot da pe fata cu lotiune de corp? am o lotiune care face parte dintr-un set, acolo nu am si crema de fata, doar gel de curatare, si nu am gasit o crema cu mirosul asta fruumoslove struck pe ea scrie ca e pentru tot corpul, lasa o piele fina si matasoasa, pentru piele normala sau uscata. m-am dat de 2 ori pe fata..nu am patit nimiclaughing insa nu stiu daca e indicat sa o folosesc astfel. mersi:*

6 răspunsuri:
| little4angel a răspuns:

Fata este mult mai sensibila decat celelalte parti ale corpului, si necesita ingrijire speciala... daca folosesti crema de corp pe fata s-ar putea sa ti se ingrase tenul.

| tuGatita explică:

Aaa si eu nu ma dau cu crema pe fata mai mult de o data la 2 zile

| midu89 a răspuns:

Depinde si ce lotiune folosesti, daca e ceva de calitate o poti folosi de vreo2ori pe saptamana dar daca e ceva ieftin nu-ti recomand so folosesti.

| tuGatita explică (pentru midu89):

Nu e ceva ieftin. e de la lady's si e o sticluta mica de tot

| Kiidd a răspuns:

Nu cred ca e prea bine. parerea mea.

| Kiidd a răspuns:

Da, a fost parearea mea.