| Cesasifacii a întrebat:

Ma pregatesc de San Valentin si inca ma tot gandesc ce cadou sa ii ofer ei, are cineva vreo idee?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă duc să mă împușc de la atâta dragoste...
Scuze trec prin momente nespus de grele și devin ironică.
Deci:colier, cercei sau parfum și o scrisoare de dragoste...Sau un buchet de trandafiri roșii.
Vezi tu cum le combini.

| Lisa01 a răspuns:

Eu zic sa faci ceva dragut si creativ.Nu cumpara tot felul de prostii care apar cu ocazia zile de 14. Fa ceva care sa aiba legatura cu relatia voastra sau pregateste-i ceva iesire surpriza intr-un loc care are o semnificatie pentru voi.Bafta.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Florile sunt o idee buna, parfumurile, bijuteriile, poti incerca si cu un gadget daca e pasionata, cateva idei gasesti pe http://itgadget.ro/gadgeturi-cadou-de-ziua-indragostitilor-pentru-iubita/ insa cel mai bine este sa afli de la o prietena ce si-ar dori sau sa alegi ceva in functie de preferintele ei.