| Anisoara_5342 a întrebat:

As dori un cadou, ceva shokant pentru iubitul meu de sf valentin,, ceva idei, pentru cea mai super ofer fundita...

Răspuns Câştigător
| niculita4tpu a răspuns:

Daca erai barbat ti-ai fi zis sa participi la concursul asta http://www.meritacitit.ro/......-day-2012, dar asa, eu stiu ce sa zic? coace-i o prajitura in forma de inima. aa. stii ca sunt camere web in tot orasul? ei bine, fantanile de la unirii sunt oprite si cineva a scris mare, pe zapada, te iubesc x (asta acum ceva mai mult timp). te poti duce in parc (daca o sa mai fie zapada) si sa-i scrii si tu pe zapada ca-l iubesti (mare, mare de tot), va dati intalnire in locul ala. eventual ii mai iei si-o ciocolata in forma de inima. bafta si iubiti-va frumos!

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Vrei sa-l sochezi dar sa-i si placa in acelasi timp?
da-le-n colo de fapte, spune-i ca o are mai mare decat prietenul lui cel mai bun.

| warriorboy4 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Tare asta rolling on the floor

| Anisoara_5342 explică (pentru CoquineNoire):

Inca nu am trecut la relatii intime de acest rang;-)

| elenis85 a răspuns:

Mergi pe cadouri personalizate, o pernuta cu ceva fraze socante imprimata, sau un tricou, pori sa alegi o multime de treburi, du-te la un stand unde se fac chestii de genu si vei ramane uimita cate poti sa alegi si intreba l si pe cel de acolo ce ti sugereaza, crede ma sunt super tari cadourile astea