| Mariustefan a întrebat:

Ma TPU daca imi,, departez,, parul de pe picioare se va agrava situatia sau nu (sunt mai paros de felul meu) vreau sa zic cu masina de tuns, pentru ca nu pot iesi asa vara in pantaloni scurti. DAu funda.

6 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Cu masina de tuns o sa iti creasca repede. Fa-te cu ceara daca tot vrei sa te faci. Iti creste ceva mai greu si mai rar.

| MarianWLF a răspuns:

Poti folosii masina de tuns fara nici o problema, pentru ca taie firul, nu rade, nu e lama, dar sa folosesti gratar la masina desigur.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un mascul potent si viril nu isi face asemenea griji.

| T0T a răspuns:

Esti barbat, nu fetita.

| gabriel87000 a răspuns:

Ai sa ajungi ca gorilele.pai ala creste inapoi si mai mare laughingpai e ceva normal la barbati sa aiba par pe corp.iar daca ai un pic de *** pe picioare de acum gata jos parul. daca te mai razi o sa creasca mai mare

| Honeyyy a răspuns:

Nu ti se va agrava nimic.
Eu pe iubitul meu l-am epilat cu benzi laughing) eu si ideile mele. [ excludem ca facea ca toate animalele].