| anonim_4396 a întrebat:

Ma tuns o tanti proasta asa :http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:19&biw=1024&bih=578
si imi scote capau in evidenta ma enerveaza nu pot sal prind ca-i scurt e sa-i fac :(((

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ciufuleste-l putin cu niste spuma de par

| blackspell a răspuns:

Daca nu ai mai putin de 18 ani, poti incerca cu bucle la tunsoarea asta, sau mai poti taia de la spate din el; si in fata sa il lasi in colturi, sau daca ti-ar placea, cauta(asta daca nu o stii) kate gosellin si vezi cum era tunsa, scurt la spate si in fata mai lung...

| Mar a răspuns:

Hm.depinde si cum ai forma fetei. dar tu nu i-ai spus tipei cum sa te tunda? n-ai ce face.asta e. nu poti sa ti-l prinzi intr-o coada.doar sa pui acolo o clama oh go on.

| Cherry56 a răspuns:

E tunsoare foarte frumoasa si foarte la moda dar care din nefericire nu avantajeaza pe toata lumea.singura solutie este sa astepti sa creasca sau ca solutie extrema poarta o peruca laughing

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai du-te la altcineva sa te tunda asa cm vrei tu. funda?

| zalisa a răspuns:

laughing
Nu-i așa o tragedie.
Ai putea purta o boneta pe cap.
Sau
Îți cumperi niște clame mari și rezistente și îți prinzi părul cu ele.
Bze

| 111_9849 a răspuns:

Incearca sa. l aranjezi mai ciufulit cu volum.:d

| cristina9716 a răspuns:

Îmcearcă să-l tapezi puţin, astfel va părea mai voluminos. Eventual poţi adăuga şi nişte fixativ, dar cu grijă să nu ţi-l încarci, îmbâxeşti etc. Cât despre prins, încearcă cu cleştele.

Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...
1 i-am adus poze
2 i-am exp; icat
3 alte 2 persoane (doua prietene )iau explicat
4 sa mai bagat si alti din salon sa-i explice si ma tuns de... ahm